Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Studio Florystyczne Carrera - PolskieFirmy.net
Studio Florystyczne Carrera - Studio Florystyczne Carrera istnieje od 2009 roku i jest prowadzone przez panią Agnieszkę Rozbicką, mającą wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej. Nasi.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
00-104, Warszawa
Pl. Grzybowski 10/2
Tel.: 606 746 524
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 568-144-58-39
 
O Firmie Studio Florystyczne Carrera:
Studio Florystyczne Carrera istnieje od 2009 roku i jest prowadzone przez panią Agnieszkę Rozbicką, mającą wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej.

Nasi pracownicy to zespół ludzi uzdolnionych plastycznie o bogatej wyobraźni. Na bieżąco są szkoleni przez właścicielkę Studia, idą z najnowszymi trendami i zawsze są gotowi wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Za cel stawiamy sobie wysoką jakość wykonywanych usług w oparciu o profesjonalizm i zaangażowanie pracowników firmy.

Studio zajmuje się też wizualną oprawą uroczystości oraz kompleksową dekoracją wnętrz.

Gwarantujemy profesjonalną realizację zamówień, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Jeśli zechcecie Państwo zorganizować ślub, zrobić komuś miła niespodziankę - zajmiemy się indywidualnie Państwa prośbą.Oferta nasza dotycząca dekoracji ślubów, wnętrz kościoła, sali bankietowej i wystroju domów dotyczny województwa mazowieckiego.

Przy dużych projektach prowadzimy ofert na terenie całego kraju.