Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Studio Florystyczne Carrera - PolskieFirmy.net
Studio Florystyczne Carrera - Studio Florystyczne Carrera istnieje od 2009 roku i jest prowadzone przez panią Agnieszkę Rozbicką, mającą wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej. Nasi.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
00-104, Warszawa
Pl. Grzybowski 10/2
Tel.: 606 746 524
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 568-144-58-39
O Firmie:
Studio Florystyczne Carrera istnieje od 2009 roku i jest prowadzone przez panią Agnieszkę Rozbicką, mającą wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej. Nasi pracownicy to zespół..

 
florystyka

florystyka
Cena:
0-799

Adres www:
Kategoria:
Handel
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Opis:
Wykonujemy kompozycje kwiatowe od niewielkich stroików do rozwiązań przestrzennych,
podnosząc estetykę otaczającego nas otoczenia,prezentuję dekoracje roślinne różnego typu z zastosowaniem suszu krajowego i egzotycznego.Preparowane różnymi metodami, następnie barwione rośliny stanowią bazę do produkcji niepowtarzalnych kompozycji na różne okazje.Stosując zasady kompozycji plastycznej oraz wiedzę dotyczącą sposobów dekoracji wnętrz, staramy się wykonać ciekawe dekoracje na różne okazje.Nasze produkty pięknie prezentują się zarówno w nowoczesnych jak i stylowych pomieszczeniach, jednocześnie ozdabiając je podkreślają ich charakter.Co roku z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia proponujemy nowe stroiki.
Galeria:
florystyka florystyka florystyka